پیام خطای Billing Info در هنگام خرید و دانلود برنامه از iTunes

مدتی است که کاربران هنگام تایید نهایی برای دانلود یک برنامه از iTunes ؛ گزینه ای را می بینند به نام Billing Info.


وقتی هم وارد این صفحه می شوند ؛ با همان صفحه Payment Method مواجه می شوند که در هنگام ایجاد اکانت اطلاعات آنرا پر کرده اند.


در خیلی از موارد بدون نیاز به تغییر داده ها و فقط با confirm کردن همان اطلاعات ؛ این صفحه بسته می شود و دانلود برنامه شما شروع می گردد.


اما در بعضی موارد نیاز به اصلاح اطلاعات است که در این زمینه شرکت اپل توضیح و راه کاری را معرفی کرده است که توجه شما را به آن جلب می نماییم.


1) خروج از فروشگاه آیتونز با انتخاب Sign out از منو فروشگاه در آیتونز.


2) مراجعه به وب سایت : http://myinfo.apple.com


3) کشور و زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس با نام کابری و رمز عبورتان وارد شوید.


4) از منوی سمت چپ Address Book را انتخاب کنید و در قسمت ویرایش آن ؛ به آدرس داده شده خود نگاه کنید و مطمئن باشید که نام ایالت و شهر وارد شده باشد. دقت کنید که نام شهری که وارد کرده اید باید به درستی در آن ایالت موجود باشد.


5) حالا از منوی سمت چپ Phone Number را انتخاب کنید. دقت کنید که کد محلی باید در قسمت area code و شماره تلفن به طور کامل در قسمت خودش وارد شده باشند. اگر کد محلی در کنار شماره تلفن در یکجا وارد شده باشد ممکن است توسط سایت مورد قبول قرار نگیرد.


6) هر گونه اصلاحات دیگری که لازم میدانید را نیز انجام دهید و سپس بر روی دکمه "ذخیره تغییرات" کلیک کنید.


7) حال از این سیستم log out کنید و در آیتیونز خود مجددا login in کنید. در اولین خریدی که بعد از این تغییرات داشتید ؛ اپل مجددا برای اطمینان از شما میخواهد که روی اطلاعاتتان یک بازنگری داشته باشد تا اگر خواستید بتوانید آن را تغییر دهید وگرنه با کلیک بر روی Done از این صفحه خارج می شوید و میتوانید به خرید خود ادامه دهید.


تذکر : 
- در حین اجرای این دستور العمل حتما وی پی ان خود را روشن نگاه دارید.
- برای بدست آوردن یک آدرس دقیق میتوانید به سایت http://www.usyellowpages.com مراجعه نمایید. 
- در سایتی که معرفی شده ؛ در بخش Language and Contact Preferences وارد صفحه ای می شوید که در قسمت میانی آن ؛ این عبارت را می بینید : Communication from Apple که در زیر آن دو گزینه است. دقت کنید که فقط گزینه Email انتخاب شده باشد.

منبع: www.faradid.com